Birinci Dünya Savaşı temalı Tannenberg Steam'de yayınlandı

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 14.02.2019 - 17:06
Verdun'un ardından Tannenberg Muharebesi'ne katılacağız

Birinci dünya savaşı temalı, Tannenberg, Steam'de yayınlandı. 16 Kasım 2017'de Steam'de erken erişime giren çok oyunculu, çevrim içi savaş oyunu, Tannenberg'in Şubat ayında eren erişimden çıkarak tam sürüme geçeceği açıklanmıştı. 1. Dünya Savaşı'nın Verdun cephesini konu alan aynı türdeki savaş oyunu Verdun'u geliştiren Blackmail Games, bu sefer de ibreyi Tannenberg Muharebesi'ne çeviriyor. Tannenberg 13 Şubat itibariyle Steam'de yayınlandı. Oyun şu anda Steam'de yüzde 15 indirim ile 27,20 TL'ye satılıyor.

1. Dünya Savaşı temalı Tanneberg yayınlandı

Verdun'un geliştiricilerinin yeni oyunu Tannenberg'de Birinci Dünya Savaşı'nın farklı bir cephesine bakış atıyoruz. bu sefer adres Doğru Cephesi. 64 kişilik oyun modları ile dikkat çeken yapımda, Rus İmparatorluğu ve Almanya arasında cereyan eden yoğun mücadeleler konu ediliyor. Oyunun Steam açıklama kısmında şu ifadelere yer verilmiş;

"Bu tarihsel oyun, Doğu Cephesi'nin gölleri, ormanları, dağları ve karlı platolarında geçiyor - tarihin en ikonik kuşatma savaşlarından biri olan 1914'teki Tannenberg Muharebesi'nden ilham alıyor. Oyuncular; Rus Frontovik ve Kazak timleri ile Romenler tarafından savaş meydanına getirilen ve gerçeğine yakın modellenmiş ekipman ile başa çıkmakta uzmanlaşabilecekler ya da İttifak Güçleri'ne katılarak Avusturya-Macaristan K.u.K. timi, Alman Piyadeleri ve Bulgarlar'ın yanında savaşacaklar. "

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 15.05.2021 14:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
Birinci Dünya Savaşı temalı Tannenberg Steam'de yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×