Birisi Divinty: Original Sin 2'yi 38 dakikada bitirdi

Birisi Divinty: Original Sin 2'yi 38 dakikada bitirdi

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 4.10.2017 - 13:47
Larian Studios şaşkın...

Bitirmesi 80 saatten fazla süren bir ana hikayeye sahip olan oyun Divinity: Original Sin 2'yi birisi 38 dakika içerisinde bitirdi. Gözünü Divinity: Original Sin 2'ye diken Onin isimli speedrunner, oyunu tam olarak 37 dakika 48 saniyede oyunun ana hikayesini bitmeyi başardı. Oyunun açıklarının neredeyse hepsinin kullanarak büyücü karakteri ile bunu başaran Onin, bu başarıya imza atmış oldu.

Divinity: Original Sin 2'yi 38 dakikada bitirdi

Kullandığı açıkların glitch veya bug olmadığını belirtelim. Bu açıklar tamamen Larian tarafından bilinen ve değiştirilmeyen açıklar. Örnek vermek gerekirse ise, videoda da görebileceğiniz gibi kendisi oyunun ilk iki bölüm sonu canavarını Deathfog fıçısını patlatarak öldürüyor. Bu fıçıları da oyunun başladığı ilk alandan topluyordu. Deathfog, düşmanları ve yan karakterleri anında öldüren bir madde. Bunun dışında Undead ırkında mevcut olan "play dead" özelliğini kullanarak dövüşlerde avantaj sağlayan Onin, oyunu gerçekten de akıllıca oynuyor. Işınlanma özelliğini haritada hareket etmek için kullanan Onin, saatler süren hikaye alanlarını saniyeler içerisinde geçmeyi başarmış.

Aşağıdan kendisinin büyük başarısını izleyebilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.03.2021 03:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×