1/2

Biz ne oynuyoruz - Volume 3

Team One!
Team One! 3.06.2010 - 12:31
İşte açıklıyoruz! Ne oynuyoruz biz!

“Biz Neler Oynuyoruz” serisinin üçüncüsüyle karşınızdayız. Bu bölümde ilk olarak ekibin kendi arasında oynadığı oyunlardan kısaca bahsetmek gerekir. Öyleki ofiste Murat Oktay ve Emre Günen’in (nedense)hiç bitmeyen Diablo maceraları, Arda Gündüz ve Aykut Göker’in Pro Evolution Soccer-4’teki ezeli rekabeti... bunlara örnek gösterilebilir. Sonuçta Team One ekibinin hiçbir bireyi makina değildir. Yaşaması için içtiği su kadar oyun oynaması da gereklidir. Gerçi ofis ortamında ne oynarsak oynayalım, Murat Oktay’ın hışmına uğradığımız da bir gerçek(!)

Team One, oyun inceler inceler durur. Fakat aslında her birinin kendilerine göre farklı yönleri ve eğilimleri vardır. Böylelikle ortaya, oyuna dalıp bambaşka diyarlara giden karakterler çıkıyor.

İşte açıklıyoruz! Ne oynuyoruz biz!

Ulaş Çöğendezoğlu

Lord Of The Rings - Battle For Middle Earth: Sonunda tavşan yuvasından çıktı da kitaba yakışır bir oyun yaptı. Strateji ve aksiyonla harman oyunda, aslanım kaplanım Eomer ile koşturmaktayım.

Chronicles Of Riddick: Hangi eşek sıpası grafikleri hazırladıysa, allah cezasını vermesin. Sırf hayranlıktan bile birkaç ay bakabilirim. Konu da muhteşem, oynanış eğlenceli, aksiyon bol... İkisi de bomba olmuş, zaten tam bayram ve yarı yıl tatilinde ders çalışmam gerekirken cuk oturdu. LOTR ve Riddick ile hayırlı yolculuklar dilerim, çay falan dağıtmıyorum...

Umut Ersaraç

N-Gage’e yeni batarya almam gerekiyor sanırım. Çünkü Operation Shadow ve FIFA 2005 beni oldukça oyalıyor. Bir insan oyun oynarken otobüs durağını kaçırır mı? Oyunlar o kadar güzel ki kaçırıyor işte. Sırf bu iki oyun yüzünden PC’yi açmadığım zamanlar oluyor

Peki 6 senedir beklenen bir şey geldiğinde hemen bitirilir mi? Bitirilir. Hemen bir köşeye konabilir mi? Hayır Asla! Half Life 2’yi şu ana kadar değişik zorluk seviyelerinde 10’dan fazla bitirmiş olmama rağmen hala oynuyorum. Yanlış duymadınız Multiplayer değil Single player’dayım hala. Belki özel bir zevk, belki özel bir beklenti benimkisi ama eminim ki 10 kez daha bitiririm. Çok klişe belki ama: “Half Life gibi oyuncular dünya futboluna bir daha gelmeyecek”

Aykut Göker

Half Life-2’yi bitirdiğimden bu yana futbol oyunlarıyla yatıp, kalkar oldum. Özellikle Football Manager 2005 üzerinde durmama rağmen, Pro Evolution Soccer-4’üde es geçmiyorum. Kısa süre önce Prince of Persia: Sand of Time’ı bitirdiğim için en yakın tarihte Prince of Persia Warrior Within’i edineceğim. Belki serinin 4. yazısında Pop: Warrior Within oynuyor olurum.

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×