Black Desert Online mobile geliyor

Black Desert Online mobile geliyor

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 16.08.2017 - 11:01
Black Desert Online'ın mobil sürümü çıkıyor ve beklediğimizden çok daha iyi.
Bugün, Pearl Abyss sürpriz bir şekilde yayınladığı video ile başarılı MMORPG oyunları Black Desert Online'ın mobile gelişini duyurdu. Oyunun telefonlar için geleceğini duymak, akıllara hemen PC karşısında grafiklerin nasıl değişeceği sorusunu getirdi. Gerçeği söylemek gerekirse grafikler mobile göre gayet başarılı.

Stüydo mobil sürüm hakkında fazla detay vermemiş olsa da Black Desert Online'ın tam sürümü olarak yayınlanacak. Bu da demek oluyor ki oyun mobiğl ve PC'de çapraz platfrom desteğine sahip olacak. PvP'nin ve Boss savaşlarının da dahil olacağı sürüm için hünüz bir çıkış tarihi verilmedi. Yayınlanan videoyu aşağıdan kendiniz de inceleyebilirsiniz. Black Desert Online'ın piyasada bulunun en iyi grafiklere sahip olan MMORPG olduğunu göz önüne alırsak, mobil sürümde de grafik başarısını sağlayacak olmaları şaşırtıcı değil.

Geçtiğimiz günlerde, Kakao Games'in Black Desert Online hakkında yaptığı açıklamada oyunun yakın zamanda yeni içerik sahibi olacağını ve haftalı güncelleme sistemine geçeceğini duyurmuştu. Black Desert Online, PC için mevcut ancak Türkiye'deki oyuncular sadece VPN üzerinden oyuna erişebilirler.
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 25.02.2021 07:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.08.2017 20:20
la turkler kadar mmo oyniyanmi var adam oyuna bn para yatırmam der gider mmo da set dizicem diye aylik 300 400 bayilir bnde bu mantıgı anlamiyorum
Kalan Karakter : 300 Gönder
Naru61
Naru61 16.08.2017 16:02
Gelsin be
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.08.2017 14:13
Türkiye'ye bir dağıtımcı aracılığıyla yakında gelebilir diye bir haber görmüştüm umarım doğrudur.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.08.2017 13:02
ticari bir geliri yoksa türkiyede tutmaz oyun,o yüzden banlıyız büyük ihtimal :d
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×