Black Ops 5 çıkış tarihi 2024 olabilir

Murathan Özlü
Murathan Özlü 4.07.2022 - 15:56
Black Ops 5 çıkış tarihi ve oyuna dair bazı görseller de dün sızdırıldı

Call of Duty Black Ops 5  çıkış tarihi 2024 olabilir. Call of Duty: Modern Warfare 2 haritaları ve silahları dün hem Twitter hem de resetera isimli forumda görselleri ile birlikte paylaşılmıştı.  Görselleri paylaşan @R3AL1TYUK ve @RealityUK  hesaplarına artık ulaşılamaması, sızıntıların gerçek oalbileceğine dair şüpheleri güçlendirmişti. Aynı hesap, "Stealth" ve "Pillage" adında 2 harita görselini de (COD 2024) etiketi ile paylaşmış.

Black Ops 5 çıkış tarihi 2024 yılı olabilir, 2023 yılında Call of Duty oyunu çıkmayacak

Oyuna dair başka bir detay paylaşılmamış olsa da bazı oyuncular Black Ops 5'in "Körfez Savaşı" dönemini konu alacağını, böylece Soğuk Savaş dönemini işleyen Call of Duty: Black Ops Cold War'un devamı niteliğinde olacağını belirtiyor.

Black Ops 5 çıkış tarih
Pillage haritası

Black Ops 5 çıkış tarihi 2024 olabilir
Stealth haritası

Oyunun Körfez Savaşı dönemini konu alma ihtimali de Black Ops 5'in duyurulma ihtimalini güçlendiriyor. Oyuncuların bu izlenime kapılmalarının sebebi ise, Körfez Savaşı sırasında ABD'nin kullandığı, bizim ülkemizde "Gece Şahini" olarak da bilinen Lockheed F-117 Nighthawk'ın görselde yer alıyor olması.

Modern Warfare'ın yeniden yapımı 2019 yılında, Black Ops Cold War ise 2020 yılında piyasaya çıkmıştı. Geçtiğimiz yıl piyasaya çıkan Call of Duty: Vanguard'ın ardından bu yılın ilerleyen döneminde Modern Warfare 2'nin piyasaya çıkması, 2023 yılında ise yeni COD oyununun gelmemesi bekleniyor. 

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 8.08.2022 01:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
Black Ops 5 çıkış tarihi 2024 olabilir

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×