Black Ops, Modern Warfare 2'yi geçti

Mahmut Saral
Mahmut Saral 10.10.2010 - 08:23
Ön siparişlere büyük bir ilgi var
Treyarch'ın geliştirdiği Black Ops, 9 Kasım'da konsollar ve PC için raflarda olacak. Infinity Ward'un geliştirdiği Modern Warfare 2 ise, geçtiğimiz yıl çıkmış ve 20  milyondan fazla satarak büyük başarı elde etmişti.

Gamestop'un bildirdiğine göre Black Ops'un ön siparişleri, Modern Warfare 2'yi şimdiden geride bıraktı bile. Zaten birkaç ay öncesine gittiğimizde, piyasa analistleri de bunun olabileceğinden söz ediyordu. Ayrıca Black Ops'un sadece tatil sezonunda (yılbaşı dönemi) 12 milyon satması bekleniyor.

Black Ops, Modern Warfare 2'yi geçti
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 07:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
Black Ops, Modern Warfare 2'yi geçti

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×