1/6

Black Ops mu, Modern Warfare 2 mi?

Emre Günen
Emre Günen 13.11.2010 - 10:35
Call of Duty'nin son iki oyununu grafiksel olarak karşılaştıralım
Şu sıralar oyun dünyasında konuşulan en önemli konu hiç şüphe yok ki Call of Duty: Black Ops. Modern Warfare 2 efsanesinin ardından büyük bir beklenti ile piyasaya sürülen Black Ops, statış rekorlarını alt üst etti, ama kimi oyuncuları da memnun etmemiş gibi gözüküyor.

Özellikle grafik konusunda sürekli eleştiriye maruz kalan Black Ops'un optimizasyon sorunu da en çok şikayet edilen konular arasında.

Peki oyunun grafikleri serinin bir önceki bölümünden ileriye mi gitti, yoksa geriledi mi?

Gelin son iki oyunu grafiksel olarak kıyaslayalım ve hangisi daha iyi gözüküyormuş, karar verelim...

Modern Warfare 2:
Black Ops mu, Modern Warfare 2 mi?

Black Ops:
Black Ops mu, Modern Warfare 2 mi?

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×