Black Ops videosundaki 7 gizem

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 11.08.2010 - 14:36
Call of Duty: Black Ops videosu bize ne anlatıyor?

Black Ops'un çoklu oyuncu modunun videosu geçtiğimiz günlerde yayımlandı. Peki bu videoda gözden kaçırdığımız neler var?

Bakalım video bize çoklu oyuncu modunda neler olacağıyla ilgili ne tür küçük ipuçları veriyor.

-Klan ismi silahlarımızda (1:01)

Silahın üzerine baktığımızda takım arkadaşımız MatTKS yi görürken, silahımızda TMKS harflerini görebiliyoruz. Bu belki de silahın adıdır ama büyük ihtimalle klan isimleri silahlarımızda olacak.

-Callsign'ların başlıkları yok (0:10)

Callsign'ların başlıkları olmaması bir işaret olabilir. Belki de başlıkları kendimiz ekleyebileceğiz.

-BGM-71 TOW Fly By Wire Missile (1:09)

Videoda görülen bu yeni füze, bir koridordan ateşleniyor, camı kırıyor ve sniper'ı öldürüyor.

-AH-1 Cobra Gunship (0:51)

1968'de geçen bir bölüm için tek bir aday var. O da AH-1 Cobra Gunship. Bu helikopterler Vietnam savaşında, Vietkong'a karşı kullanılmıştı.

-Kullanıcı tarafından yapılabilen amblemler (0:40)

Infinity Ward'ın amblemlerinden farklı gözüken bu yeni amblemler, bir ihtimal kullanıcıların kendiler tarafından yaratılabilecek.

-Hareket takip eden mayınlar (1:05)

Sniper, TOW tarafından öldürülmeden önce mini-map'a bakın. Sonara benzeyen bir dalga göreceksiniz. Henüz ne olduğu tam belli değil ama bu bir bomba ya da mayın olabilir.

-CH-47 Care Package Drop (0:35)

Artık yardım paketlerimizi Chinook'lar (CH-47) getirecek. Etrafta daha uzun duruyor ve daha alçaktan uçuyorlar. Belki de artık vurulabilecekler.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 21:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
Black Ops videosundaki 7 gizem

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×