Black Ops'ın Hardened ve Prestige paketleri

Mahmut Saral
Mahmut Saral 14.08.2010 - 00:48
Call of Duty'nin yeni üyesine özel paketler duyuruldu
Treyarch tarafından geliştirilip, Activision tarafından dağıtımı üstlenilen FPS oyunu Call of Duty: Black Ops için Hardened ve Prestige paketleri duyuruldu. PC, PS3, X360 ve Wii platformları için geliştirilen yapım, 9 Kasım'da raflarda olacak. Bu özel paketler ise, X360 ve PS3 versiyonları için hazırlanıyor.

Black Ops'ın Hardened ve Prestige paketleri
Hardened Edition'da sınırlı sayıda üretilen özel bir madalya, standart versiyonda yer almayan özel 4 co-op haritası, özel Black Ops PS Home avatarı, özel oyun kutusu ve tam sürüm oyun bulunuyor. Fiyatı ise, 79.99 dolar.

Prestige Edition ise, biraz daha kapsamlı. Koleksiyonluk bir adet madalya, standart versiyonda yer almayan özel 4 co-op haritası ve üzerinde video ekranıyla mikrofon bulunduran araç yer alıyor. Bu paketin fiyatı da 149.99 dolar. 

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.12.2021 10:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
Black Ops'ın Hardened ve Prestige paketleri

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×