Black Ops'ın Hardened ve Prestige paketleri

Mahmut Saral
Mahmut Saral 14.08.2010 - 00:48
Call of Duty'nin yeni üyesine özel paketler duyuruldu
Treyarch tarafından geliştirilip, Activision tarafından dağıtımı üstlenilen FPS oyunu Call of Duty: Black Ops için Hardened ve Prestige paketleri duyuruldu. PC, PS3, X360 ve Wii platformları için geliştirilen yapım, 9 Kasım'da raflarda olacak. Bu özel paketler ise, X360 ve PS3 versiyonları için hazırlanıyor.

Black Ops'ın Hardened ve Prestige paketleri
Hardened Edition'da sınırlı sayıda üretilen özel bir madalya, standart versiyonda yer almayan özel 4 co-op haritası, özel Black Ops PS Home avatarı, özel oyun kutusu ve tam sürüm oyun bulunuyor. Fiyatı ise, 79.99 dolar.

Prestige Edition ise, biraz daha kapsamlı. Koleksiyonluk bir adet madalya, standart versiyonda yer almayan özel 4 co-op haritası ve üzerinde video ekranıyla mikrofon bulunduran araç yer alıyor. Bu paketin fiyatı da 149.99 dolar. 

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2023 23:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
Black Ops'ın Hardened ve Prestige paketleri

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×