Black Ops'ta zombi mod menüsü göründü

Mahmut Saral
Mahmut Saral 18.10.2010 - 15:33
Zombi askerler görüyorum
Call of Duty: Black Ops'ta zombi haritalarının olacağı doğrulandı, ancak henüz detaylı bir video gelmiş değil. En azından menülerine bakalım, nasıl bir şeye benziyor diye düşünüyorsanız, doğru yerdesiniz. Oyunun zombi haritalarının açıldığı menünün görüntüsü Internet'e sızdı. Aşağıdan ulaşabilirsiniz.Not: Youtube videosudur. Link için buraya tıklayın. PC, PS3, X360 ve Wii platformları için geliştirilen Black Ops, 9 Kasım'da raflarda yerini alacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 08:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
Black Ops'ta zombi mod menüsü göründü

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×