Black Ops'tan tansiyon yükseltici videolar

Black Ops'tan tansiyon yükseltici videolar

Mahmut Saral
Mahmut Saral 1.11.2010 - 10:35
Senaryo ve zombi moduna ait yeni görüntüler
Treyarch tarafından geliştirilip, Activision tarafından dağıtımı üstlenilen FPS oyunu Call of Duty: Black Ops, 9 Kasım'da konsollar ve PC için raflarda yerini alacak. Activision her ne kadar engel olmaya çalışsa da, senaryo moduna dair yeni videolar Internet'e sızmaya devam ediyor. İşte yeni videolar. Görünüşe göre fizik motorunda bir hayli geliştirmeler yapılmış. Ayrıca oynanış esnasında bu kez sadece müziklere değil, şarkılara da yer verilmiş ve açıkçası çok iyi bir atmosfer sağlanmış. Son olarak zombi moduna da göz atmayı unutmayın. İyi seyirler.

Black Ops'tan tansiyon yükseltici videolar
Not: Videolar Activision tarafından silindiği için, biz de video pencerelerini haberden kaldırdık. Buraya tıklayarak videolara ulaşabilirsiniz, ama unutmayın, bunlar da kısa sürede silinebilir.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.10.2020 00:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×