Black Ops'un bağlantısı aksamaya devam ediyor

Burçin Aygün
Burçin Aygün 16.12.2010 - 11:06
Suçlu kim?
PlayStation 3 sahiplerinin de zevkle oynadığı Call of Duty: Black Ops diğer sistemlerde yaşanmayan bir problemle uğraşıyor. Hem bağlantı hem de network konusunda sıkıntı yaşayan oyuncuların istekleri üzerine Treyarch bir yama bile yayınlamıştı. Ancak bu yama ile işler iyice sarpa sardı ve oyuncular oyundan daha sık kopmaya başladılar.

Black Ops'un bağlantısı aksamaya devam ediyor
Firma ise bu konuda çok fazla konuşmak istemezken, sorunun oyuncuların ISP'lerinden de kaynaklanabileceğini söyledi. Her şeye rağmen yeni bir yamanın daha gelmesi bekleniyor.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 03:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
Black Ops'un bağlantısı aksamaya devam ediyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×