Black Ops'un multiplayer'ına detaylı bakış

Mahmut Saral
Mahmut Saral 5.10.2010 - 10:25
Karakterinizi geliştirin, şahsileştirin
Treyarch tarafından geliştirilip, Activision tarafından dağıtımı üstlenilen FPS oyunu Call of Duty: Black Ops'un yeni bir videosu yayımlandı. Bu videoda multiplayer oynanış gösterilirken, ayrıca oyuncuların ne gibi özelleştirmeler yapabildiği de gözler önüne serilmiş. PC, PS3, X360 ve Wii platformları için hazırlanan Black Ops, 9 Kasım'da raflarda olacak. İyi seyirler.

    

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 14:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
Black Ops'un multiplayer'ına detaylı bakış

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×