Bless Unleashed PS4 yolcusu

Bless Unleashed PS4 yolcusu

Özgür Deveci
Özgür Deveci 15.08.2020 - 14:51
Round8 Studio tarafından geliştirilen ve Bandai Namco ile Neowiz tarafından yayınlanan MMORPG oyunu Bless Unleashed, PlayStation 4'e geliyor.

Geliştirici Round 8 Studio ve yayıncı Bandai Namco ile Neowiz, oynaması ücretsiz devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu Bless Unleashed'in PlayStation 4'e geleceğini duyurdu. Çıkış tarihi henüz açıklanmayan oyunun kapalı beta testi 20-24 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek. İlgilenenler varsa buradan betaya kayıt yaptırabilir.

Bless Unleashed, ilk olarak 12 Mart 2020 tarihinde Xbox One platformu için piyasaya çıkmıştı. Çıkışının ardından birçok oyuncu tarafından oldukça beğenilen oyun, önümüzdeki yılın başlarında PC'ye de gelecek.

Bless Unleashed PS4 yolcusu

Bless Unleashed PS4 yolcusu

Bless Unleashed, ilk olarak Xbox One için çıkan açık dünya yapısına sahip büyüleyici bir MMORPG oyunudur. Akıcı ve canlı bir dünyada destansı maceraya dalıp bu vahşi topraklarda yaşayan acımasız ve ölümcül canavarlarla savaşma ve hayatta kalma fırsatı sunuyor. Her biri kendine has farklı kombinasyonlarda çarpışma deneyimleri sunan ve çevrimiçi oynanmak üzere tasarlanmış beş klasik sınıftan birini seç. Tehlikeli yaratıklar ve kutsal sırlarla dolup taşan, zengin detaylara sahip dünyayı keşfedip burada hayatta kalmak için ekibini topla.

Özellikler

• Büyüleyici, Detaylı - Unreal Engine 4 ile yaratılmış, zengin detaylarla süslenmiş bu açık dünyayı keşfet. Keşfe çıkmak, yeni şeyler bulmak ve devasa canavarlarla savaşmak için arkadaşlarınla ekip oluştur.

• Farklı Kombinasyonlara Dayalı Çatışma - Doğru konumlandırmanın, ölümle yaşam arasındaki çizgiyi çektiği ödüllendirici bir çarpışma deneyimi için kendi kombinasyonlarını yarat.

• Son Derece Tehlikeli - Kendini devasa ejderhalar, devler ve başka fantastik yaratıklardan koru; diğer oyuncuların da birer tehlike oluşturduğunu unutma.

Son olarak siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Kimler bu oyunu merakla bekliyor? Daha önce oyunu Xbox One üzerinde deneyim etmiş olanlar, oyunun PS4 sürümünden neler bekliyor? Yorumlarda bizimle paylaşın.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 19.09.2020 06:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.08.2020 10:49
Oyun hiçbir yerde tutmadı ne PC ne Xbox oynayan yok. Şimdide PS gelsin bakalım.
MK Okuru
MK Okuru 20.08.2020 09:13
Oyun PC'ye çıktı diyerek kendinden emin bir şekilde adama nutuk çeken arkadaş, oyun PC'ye MC'ye çıkmadı, Bless Online ile karıştırıyorsun. Daha doğrusu onu bildiğini de sanmıyorum, sağdan soldan işittiğin belli. Bilip bilmeden konuşmanız zaten yetiyorken, üstüne ahkam kesince komik oluyor MK.
MK Okuru
MK Okuru 16.08.2020 20:32
oyun pc ye çıktı kardeşim ve kötü hem xbox'da hemde pc'de muhalefetlik yapmadan önce bi araştır sizin ölüp bittiğiniz steamde mevcut bless unleashed
MK Okuru
MK Okuru 16.08.2020 13:24
Bu oyun sadece Xboxda vardı, senin dediğin normal Bless. Bless Unleashed çok daha iyi bir oyun olarak yapıldı ve PC'ye de önümüzdeki yıl gelecek. Oynanır yani, zaten bedava olacağı için epey talep görür.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×