Blizzard: "Diğer MOBA'lar bizi endişelendirmiyor"

Blizzard: "Diğer MOBA'lar bizi endişelendirmiyor"

Mert Günhan
Mert Günhan 10.11.2013 - 12:48
Blizzard konuştu
Blizzard'ın MOBA türünde yeni oyunu Heroes of The Storm, çok iddialı geliyor. BlizzCon 2013'te Heroes of The Storm ile ilgili konuşan Alan Dabiri, oyunlarının mekanikleriyle oyuncuların kalbini kazanacağını söylerken, Heroes of The Storm'u diğerlerinden çok daha özel yapan pek çok yönü olduğunu ifade etti.

Ne dersiniz, Heroes of The Storm DotA 2 ve LoL'ü geçebilir mi dersiniz?

Blizzard: "Diğer MOBA'lar bizi endişelendirmiyor"
Yorumlar 11
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2020 08:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.12.2015 20:16
Riot dediğin dediğin şirket zaten blizzard dan ayrılan kişilerin oluşturduğu firmadır kıyaslamam gerekirse blizzard oyunun kendisine yatırım yapar riot ise marketing yapar tr server açar reklam yapar blizzard ın böle bişeye ihtiyacı yok kalite peşindedir onlar
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.12.2015 20:14
hots lol den çalıntı diyenlere söleyeceğim tek şey var lol yıllardır var hots ise yeni bi oyun şaun 2 oyuncunun tek bir hero oynadığı hero geldi ve lol un bunu ne zaman kopyalığını çok merak ediyorum çünkü yıllarca akıl edip çıkaramadılar böle bişeyi sebebide riot marketing peşinde blizzard kalite.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.11.2015 20:21
hots kişiyi sarar gibi duruyor. hots u hiç oynamadım ama bir kaç gameplay videosunu seyrettim ve hoş duruyordu.lol ise 3 yıldır oynuyorum son 2 yılda işler çığrından çıktı yaş ortalamsı 10-9 civarı.Dota 2 iseolgun bir yaş ortamı var.Çoğu kişi ruslardan çeker oyun lole kıyasla daha zordur.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×