Blizzard, daha önce hiç çalışmadığı bir oyun üzerinde çalışıyor

Furkan Güler
Furkan Güler 6.11.2018 - 10:40
Yeni oyun ne ile alakalı olacak?

Geçtiğimiz günlerde Blizzcon fuarını düzenleyen Blizzard, oyunlarına getireceği yenilikleri açıkladı. Diğer bir taraftan Warcraft 3 Reforged ve Diablo Immortal'ı duyuran geliştiriciler, hem alkış toplarken hem de olumsuz eleştirilerin odağı oldu. Diablo Immortal'dan sonra öfkeli oyuncuları karşısına alan Blizzard, bu kez farklı bir açıklama yaptı. Yabancı oyun medyasına konuşan Blizzard'ın yeni başkanı J Allen Brack, geçtiğimiz dönemlerde Tom Chilton ve ekibinin yeni bir proje üzerinde çalışmaya başladığını söyledi ve yeni bir bilgi olarak bu projenin Blizzard'ın daha önce hiç çalışmadığı bir tür olduğunun altını çizdi.

Blizzard'ın üzerinde çalıştığı oyun ne olacak?

Hali hazırda FPS, RPG, MMORPG, MOBA, kart oyunu ve hatta yarış oyununun yanında dövüş oyunu da yapan Blizzard'ın ne üzerinde çalıştığı merak ediliyor. Bakalım geliştiriciler, Diablo Immortal ile oluşturduğu kötü intibayı yeni oyunla temizleyebilecekler mi?

Ayrıca yeni oyunun eski markalara mı ait olduğu? Yoksa yepyeni bir hikaye mi sunacağı merak ediliyor. Son olarak oyuncular, yeni oyunun yine çevrimiçi bir oynanışa sahip olacağını düşünüyorlar.

Yorumlar 19
MK Okuru
MK Okuru 7.12.2022 15:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.11.2018 12:49
Piyasanın en paragöz firması haline geldi güzelim Blizzard. Adım adım geriye gidiyorlar Diablo 2 gibi bir oyun yapıp milletin gönlünü kazanacaklarına hala mobile derdindeler. Overwatch ve Wow yüzünden bu hale geldi bunlar çok para kazandılar kendilerini şaşırdılar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Masterlee
Masterlee 7.11.2018 09:20
Kol saatlerine Diablo yapıyorlarmış..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.11.2018 15:09
Eski oyunları Vikings'di sanırım. Platform oyunu olarak geri gelebilir bence.
MK Okuru
MK Okuru 7.11.2018 07:50
BlackThorne oyunun ismi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.11.2018 00:08
Simdi Merlin kapti ya roportaj bunlardan bizim yorumuda onaylamaz tabi. Diyorum ki Blizzard gundem degistirmeye calisiyor. Gumledi Immortal gumledi... ilk yilinizdan beri takip eden kullanicinizinda bi yayinlayin artik yorumunu yahu!!
Kalan Karakter : 300 Gönder
borriz53
borriz53 6.11.2018 22:52
haberle pek ilgili değil ama "Starcraft MMO" oyunu istiyorum. artık WoW yeter yani.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Blizzard, daha önce hiç çalışmadığı bir tür üzerinde çalışıyor

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×