Blizzard yeni bir oyun üzerinde çalışıyor.

Hamza Bulut
Hamza Bulut 3.06.2010 - 12:31
Blizzard yeni bir oyun üzerinde çalışıyor.

         İşin içinde Blizzard olduğunda, çoğu kişi bilirki oyunla ilgili hayal kırıklığı yaşanmayacaktır. Bugüne kadar "Starcraft", "World of Warcraft" ve "Diablo" gibi efsaneleri oyun dünyasına kazandırmış bir şirketten bahsediyoruz çünkü. Bugün gelen bir haber ise, oyun dünyası ile içli dışlı olan kişileri sevindirecek türden. Blizzard'ın iş listesinde görüldüğü üzere, şirket yeni bir oyun motoru ve bu motor ile yapılacak bir oyun üzerinde çalışıyor. Oyun henüz resmi olarak duyurulmadı ve hakkında pek fazla bir bilgi de yok. Şu an, "World of Warcraft'ta" kullanılan motor ile çalışmalar yapılıyor; fakat bunun sadece test amaçlı olduğu biliniyor. Oyunun, Blizzard'ın şu an üzerinde çalıştığı yeni nesil MMO ile bağlantılı olmadığı da bildirilirken, Blizzard'ın 3 dev oyunu "Starcraft", "World of Warcraft" veya "Diablo" ile bir ilişkisi olup olmadığı da bildirilmiş değil. Oyunun ne zaman ve hangi tarihte çıkacağı da belirsiz; fakat diğer Blizzard oyunları gibi PC'ye özel olması kuvvetle muhtemel.

KAYNAK
Blizzard yeni bir oyun üzerinde çalışıyor.
worthplaying.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.05.2022 19:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
Blizzard yeni bir oyun üzerinde çalışıyor.

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×