BlizzCon 10: "StarCraft 2 daha yeni başlıyor"

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 23.10.2010 - 12:26
StarCraft 2 ve Battle.net basın toplantısından notlar.

Blizzcon 2010'da bugün düzenlenen StarCraft 2 ve Battle.net basın konferansında konuşan Yapım Yönetmeni Chris Sagaty ve Battle.net Proje Direktörü Greg Canessa, StarCraft 2: Heart of the Swarm'ın yaklaşmış olmasının, Wings of Liberty'nin döneminin kapandığı anlamına gelmediğini söyledi.

Açıklamada oyun için yepyeni özelliklerin yolda olduğu belirtildi. Bu özellikler arasında çoklu oyuncu ligleri, oyun içi çoklu sohbet kanalları, oyun tekrarlarının bulunacağı bir topluluk sistemi gibi özellikler yer alıyor.

Bununla birlikte Blizzard, StarCraft 2 için yeni modlar da hazırlıyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 16:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
BlizzCon 10: "StarCraft 2 daha yeni başlıyor"

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×