BlizzCon'u bedava izlemek ister misiniz?

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 19.10.2010 - 09:59
Blizzard, BlizzCon'un bazı kısımlarını ücretsiz sunacak.

22-23 Ekim tarihlerinde düzenlenecek olan ve Blizzard'ın hayranlarını buluşturan BlizzCon, internet üzerinden 40 dolar'a tamamen izlenebiliyor.

Buna rağmen bu sene Blizzard, BlizzCon'a gidemeyen ve 40 dolar ödeyip sanal bilet alamayanlar için bir jest yapıyor. Yapılan açıklamaya göre, BlizzCon'un açılış seremonisi ve bazı BlizzCon turnuvaları internet üzerinden ücretsiz olarak yayımlanacak.

40 dolar ödeyerek sanal bilet alanlar ise BlizzCon'un tamamını internet üzerinden HD kalitesinde izleyebilecek ve oyun içinde kullanılabilecek StarCraft 2 eşyaları ve World of WarCraft "Deathy" evcil hayvanına sahip olacaklar.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 07:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
BlizzCon'u bedava izlemek ister misiniz?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×