BluTV'nin Türk Vampir dizisi için ilk fragman yayınlandı

BluTV'nin Türk Vampir dizisi için ilk fragman yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 6.04.2018 - 15:17
Kerem Bursin'den Vampir olur mu?

İnternet üzerinden yayın yapan platformların çoğalması ile birlikte iddialı idizler de ortaya çıkmaya başladı. Fi, Dudullu Postası, 7 Yüz gibi yapımlar dışında özellikle Masum ve Şahsiyet gibi önemli dizileri de izleme fırsatı yakaladığımız bu platformlardan birisi de tabi ki BluTV. Yelpazesini genişletmeye devam eden BluTV, Türk Vampir dizisi olarak da konumlandırabileceğimiz Yaşamayanlar için kısa bir video yayınladı.

Türk Vampir dizisi Yaşamayanlar geliyor

Öncelikle dizinin ismini biraz garip bulduğumu söylemeliyim. Yanlış anlaşılmasın garipten kastım, kesinlike kötü değil. Hatta farklı olduğu için daha doğrusu farklı bir şey denedikleri için tebrik de edilebilir. Demek istediğim Hollywood'dan izlemeye alıştığımız için bizim taraftan böyle fantastik yapımlar da gelince ilk etapta garip geliyor. Buna rağmen dizinin ilk videosu, özellikle çekim ve sahneler tarafından baktığımızda gayet iyi olduğunu söyleyebiliriz.

Dizinin asıl dikkat çeken tarafı ise tabi ki oyuncu kadrosu. BluTV'de yayınlanacak olan dizinin başrollerinde Elçin Sangu, Kerem Bursin, Birkan Sokullu, Selma Ergeç gibi oyuncular yer alıyor. henüz tamamlanmayan ve yapım süreci devam eden dizinin 8 ya da 10 bölüm olabileceği de gelen haberler arasında. Siz ne düşünüyorsunuz, yapımın ilk videosu dikkatinizi çekti mi?

Yorumlar 18
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2020 22:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.04.2018 02:30
Netflix de Türk süper-kahraman dizisi çekiyor. Buna laf edenler kesin ona da çöp der. Siz aynı, birbirinin kopyası 'çöp' dizileri izleye izleye beyniniz sulanmış. Şunu demek zor olmamalı "Çıksın izleyelim ondan sonra değerlendirip yorum yaparız."
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.04.2018 02:23
Çok garip insanlar var arkadaş. Sürekli aynı tarz yapımlar olduğu için "Bizimkiler ne zaman fantastik, bilim-kurgu vb. filmler çekicek" diye sızlananlar şimdi gelmiş bu yapıma laf ediyorlar. 20 saniyelik görüntü izleyip direk çöp diyorlar. Bıkmadınız mı hep aynı şeyleri izlemekten?!
Kalan Karakter : 300 Gönder
psychomax13
psychomax13 7.04.2018 22:52
La evladım, elin gavuru vampir dizisi şeytan dizisi yapınca salyanı damlata damlata izliyorsun da Türk işi olunca neden ağzın yüzün büzüşüyor. Bu kadar da aşağılık kompleksine esir olmayın dostlar. Türkiye'de kaliteli eleman ve insan sayısı çok ancak kaliteli seyirci az. TV dizileri o yüzden böyle.
MK Okuru
MK Okuru 8.04.2018 00:50
düşündüm de haklısın be psycho. biraz özenti duruyor ama Türk dizileri hep birbiririnin kopyası, senin yorumunu okuyunca en azından farklı birşey geliyor diye sevindim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.04.2018 20:31
Tek kelimeyle; gereksiz!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.04.2018 20:24
elçin sangu gayette benzemiş güzel olcak gibi
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×