Bomba: PS3 oyunları 49 TL

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 22.11.2010 - 21:10
Tiglon'un oyunseverlere büyük hediyesi.

Ubisoft, Disney Interactive, Warner Bros Games, NCSoft gibi firmaların Türkiye temsilicisi Tiglon, oyunseverlere büyük kıyak geçiyor. Aralarında Far Cry 2, Rainbow Six Vegas1-2, SplinterCell: Double Agent, WatchMan, Assassins Creed gibi başlıkların da bulunduğu birçok Playstation 3 oyununun fiyatını, 179 TL'den 49.99 TL'ye indirdi. Türkiye genelindeki tüm D&R mağazalarında satışa sunulan oyunları kaçırmadan almanızı tavsiye ediyoruz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 05:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bomba: PS3 oyunları 49 TL

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×