Borderlands 3'te 4 kişilik co-op oyun modu bulunacak mı?

Borderlands 3'te 4 kişilik co-op oyun modu bulunacak mı?

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 28.05.2018 - 15:35
Oyunun geliştiricisi 4 kişilik co-op modunun sinyalini verdi

Borderlands 3'ün önümüzdeki E3 2018'de tanıtılacağına yönelik haberler çıkmıştı. Gearbox'un sevilen oyunu Borderlands'in yeni oyunu Borderlands 3 üzerinde oldukça yoğun bir çalışma yürüttüğü biliniyor. Peki, merakla beklenen oyun, 4 kişi ortaklaşa olarak oynanabilecek mi? Gearbox'ın patronu Randy Ptichford, Twitter üzerinden sorulan soruya verdiği yanıt ile, Borderlands 3'ün, 4 kişi ortaklaşa oynanabileceğinin sinyallerini verdi.

Borderlands 3'te 4 kişilik co-op oyun modu olacak gibi görünüyor

Gearbox'ın Borderlans 3'ün yapımına tam gaz devam ediyor. Henüz resmi bir açıklama olmasa da oyunun E3 2018'de tanıtılacağı yorumları yapılmıştı. Peki co-op oynanış ile sevilen Borderlands'ın yeni oyununda 4 kişilik co-op olacak mı? Borderlands 3'te battle royal modu beklentisi olduğunu söyleyen esprili bir dille söyleyen analist Michael Patcher'a yanıt olarak, "Ne yazık ki Borderlands mekaniği sadece 4 kişilik ortaklaşa oynanışa izin veriyor" diyen Randy Pitchford, yeni oyunda 4 kişilik co-op modu olacağı sinyalini de verdi.

Borderlands özellikle, ortaklaşa oynanış dinamiği ile oldukça sevilen bir yapım. Geniş silah ve ekipman seçenekleri ve ortaklaşa oynanabilen oyun yapısı ile, çıkış yaptığı ilk yıllarda, birinci şahıs bakış açısı aksiyon oyunlarına yeni bir soluk getiren bir oyun olmuştu. 

Borderlands 3'te 4 kişilik co-op oyun modu bulunacak mı?

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 27.10.2020 14:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.05.2018 19:09
başlık yanlış br diye sormuş adam
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.05.2018 15:44
4 kişilik co-op hep vardı borderlands serisinde. Bence başlık borderlandsin sadece 4 kişilik co-op desteklemesi sebebiy ile batte royale beklemeyin olmalı :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×