1/10

Broken Sword 4: Angel of Death

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Tam Çözüm:Broken Sword'un sırrı çözülüyor
New York Bail Bonds

Başladığınız yerde başınız belada. Anna Maria’nın kapattığı kapının arkasında sizi öldürmek isteyen adamlar var. Hemen sağ tarafta bulunan golf sopasını alın ve sonra odanın sonuna giderek burada bulunan kapıda kullanın. Kapıdan geçtikten sonra solda bulunan çekmece dolabını, kapının önüne devirin ve sonra bunun üstüne çıkıp çökmüş olan tavandan yukarı kaçın. Geldiğiniz yerde Anna Maria gidip asansör kapısını tutacak, tekrar golf sopasını kullanarak ona yardımcı olun. Daha sonra beraber sağ tarafa gidin ve arkada bulunan havalandırma deliğini, ondan yardım isteyerek beraber açın. Daha sonra içerideki pervaneyi de çıkarttıktan sonra onu asansörün kapısına kadar itin ve golf sopasını geri alın: Sonra az evvel açılan delikten dışarı çıkın. Dışarı çıkınca sağ tarafa gelin ve duvara sırtınızı vererek ilerleyin. Geldiğiniz yerde merdivenlerden yukarı çıkın. İlerleyin ve tekrar merdivenlerden çıkarak iskeleden devam edin. İskelenin sonunda bulunan zinciri serbest bırakın. Golf sopasını zincirde kullanarak karşıya geçin, şimdi sıra Anna Maria’yı geçirmekte. İskelenin altında bulunan kollardan sağdakini kullanarak iskeleyi Anna Maria’nın geçebileceği tarafa çevirin ve böylece onun da geçmesini sağlayın.

Geldiğiniz yerde önce sol tarafa sonra borulara tutunup karşıya geçin. İlerleyin ve yarıktan zıpladıktan sonra, duvardan yan yürüyerek karşıya geçin. Geldiğiniz yerde oyuktan geçin ve soldaki kapının üzerinden ipi alın. Geri dönüp kapının süngüsünü takın ve daha sonra sağ tıklayıp, çark seçeneğini seçerek kapıya tekme atın. Böylece Anna Maria da yanınıza gelecek, merdivenlerden aşağı devam edin. Geldiğiniz katta odanın sonuna gidince bir kontrol paneli olacak. Anna Maria’ya bu kontrol panelini yukarıda tutmasını söyleyin. Geri dönün ve geldiğiniz kapının sağ tarafından geçerek karşıya ulaşın ve aşağı inerek ilerleyin. Kabloların bulunduğu kısımdan geçin. İleride kapının önünde bir sandık var, bunu kapının önünden çektikten sonra Anna Maria yanınıza gelecek. Sağdan ilerleyince garaj kapısına geleceksiniz. Anna Maria’dan yandaki kolu kaldırmasını isteyin. O kaldırdıktan sonra siz de kapıyı tutun, böylece kapıdan geçebileceksiniz.

New York Hotel

Eleman ayrıldıktan sonra gidip resepsiyonda duran adam ile konuşun. Daha sonra geri dönün ve oturmakta olan gözlüklü adam ile konuşun, sonra içecek makinelerinin olduğu kapıdan girin. Burası tuvalet, PDA’nızı çıkartın ve önce Alfonso’yu ardından da Anna Maria’yı arayın. Sonra çıkıp tekrar gözlüklü adamla ve ardından Alfonso’yla konuşun. Sonra tuvalete girip tekrar Alfonso’yu arayın ve telefona diğer adamı istediğinizi söyleyin. Böylece arasında kart bulunan telefonunu masaya bırakacak ve böylece kartı alıp otelin diğer kısmına geçebileceksiniz. Eleman telefona gidince hemen tuvaletten çıkın ve kitabın arasından kartı alıp resepsiyonun yakınında bulunan ikili kapıda kullanın, buradan girin. Merdivenlerden çıkınca PDA çalacak ve Anna Maria sizden çabuk olmanızı isteyecek. Önce yerdeki ölü böceklerden birini alın. Tekrar aşağı inin ve aldığınız ölü böceği saat üzerinde kullanın. Sonra Alfonso’yla konuşunca saati kontrol etmeye gidecek. Bulunduğu yerin camını açın ve masanın üzerinden çakmağını alın. Sonra geri çıkın ve tekrar yukarı gelin. Geldiğiniz yerde eleman ile konuşun. Daha sonra pencereye doğru hareket edin ve pencereyi açın, eleman pencereyi kapamaya gelince, hemen gidip çakmağınızı kullanarak koridordaki çiçekleri tutuşturun. Çiçekler tutuşunca da, yukarıdaki su fıskiyeleri elemanın üzerini ıslatacak ve böylece oradan ayrılınca siz de az evvel onun korumakta olduğu ve Anna Maria’ya ait olan odaya girebileceksiniz. İçeri girince perdenin önünde bulunan kalemi alın. Daha sonra soldan banyoya girin ve yerde bulunan parke parçasını alın. Sonra duvarda çalışmakta olan pervaneyi ilk olarak kapatın ve ardından da elinizdeki ipi arasına sıkıştırın. Daha sonra pervaneyi yeniden çalıştırınca düşecek ve Anna Maria da içeri girebilecek. İçeride onunla konuştuktan sonra tekrar dışarı çıkın ve dışında kod olan kapının oraya gelin.
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×