Brütal Legend ve Costume Quest neden PC'de yok

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 25.11.2010 - 15:06
Tamamen duygusal
Ünlü oyun yapımcısı Tim Schafer, Brütal Legend ve Costume Quest gibi oyunları yaptı. Ancak oyunlar sadece Xbox 360 ve Playstation 3 için çıktı.

Brütal Legend ve Costume Quest neden PC'de yok
Tim Schafer gerçekte PC platformunu seven bir kişi. Bu yüzden ona yaptığı bazı oyunların (Brütal Legend ve Costume Quest gibi) neden PC'ye gelmediği soruldu. Tim Schafer, yaptığı açıklamada aslında PC'den nefret etmediklerini ama oyunların PC sürümlerinin dağıtım ve market masraflarından dolayı yayıncı firmaların buna yanaşmadığını söyledi. Aslında Tim Schafer PC için hazır ama yayıncı firmalar hazır değil.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 14:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
Brütal Legend ve Costume Quest neden PC'de yok

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×