BSG: Blood And Chrome'un ilk bölümü geldi (dizi)

BSG: Blood And Chrome'un ilk bölümü geldi (dizi)

Berkant Jeff Akarcan
Berkant Jeff Akarcan 10.11.2012 - 14:30
Battlestar Galactica hasreti son buluyor
Bazı yapımlar vardır, dizi demeye bin şahit gerekir. Sadece en iyi dizi değildir, insanlığın çıkardığı en iyi şeylerden biridir bazı şeyler. Battlestar Galactica da bunlardan biri, belki de listenin en üstündeki şey.

Üç buçuk yıl önce epik bir final bölümüyle kapanan Battlestar Galactica, başarısız Caprica spin-off'undan sonra bu sefer yine bildiğimiz BSG'yi yaratan David Eick ve Michael Taylor tarafından yaratılan Blood And Chrome ile geri dönüyor. Aslında ilk başta internet dizisi olarak planlanan Blood And Chrome, Caprica'nın iptalinden sonra TV dizisi haline getirilmişti ve geçtiğimiz ay gösterime girmesi gerekiyordu. Lakin SyFy kanalının son anda yan çizmesiyle beraber TV'de gösterime giremeyen Blood And Chrome, webisode halinde internetten yayınlanmaya başladı.

Galactica ekibinin babası William Adama'nın ilk Cylon savaşındaki hikayesini konu alan dizi, bizi BSG'nin öncesine götürüyor ve Caprica'da çocukluğuna tanık olduğumuz Adama'nın, gençlik yıllarındaki Viper pilotluğu dönemine götürüyor. Caprica'nın sadece drama yanının aksine Blood And Chrome biraz daha aksiyona yöneliyor, hatta oldukça fazla aksiyona giriyor. Dizinin ilk bölümünü ofiste izlerken CGI kalitesini oldukça başarılı bulduk. Umarız Caprica gibi patlamaz da, yıllar sonra ağzımızın suyu aka aka bir Battlestar Galactica izleyebiliriz. Blood And Chrome'un ilk bölümünü aşağıdan izleyebilirsiniz.

So say we all!
Yorumlar 24
MK Okuru
MK Okuru 20.10.2020 11:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×