Bu ay elit savaşçılar geliyor!

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Bu ay elit savaşçılar geliyor!
Elite Warriors bu ay içinde piyasalarda olacak. Vietnam'da Yeşil Bereli komandolar ile Asya'nın kuzeydoğusundaki özel görevlere çıkacağımız oyunda, Afganistan ve Irak'ta kullanılan taktikler ile düşürülmüş pilotları, yağmalanmış konvoyları ve mahkumları kaçıracağız. Ayrıca hava saldırılarının da önemli bir yer tuttuğu oyunda saldırılar için can alıcı noktaları tespit edeceğiz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 17:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bu ay elit savaşçılar geliyor!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×