Bu oyun 1.8 milyar dolar kazandı der misiniz?

Bu oyun 1.8 milyar dolar kazandı der misiniz?

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 28.11.2013 - 21:52
Biz demezdik
NCSoft eğer bugün ciddi bir MMO yayıncısı olarak iş yapmaya devam edebiliyorsa çokça bunun müsebbibi Lineage. Aynı EverQuest gibi, devamı (resimde gözüken Lineage 2) çıkmasına rağmen hâlen oynanmaya devam eden ilk oyun hakkında NCSoft bugün düzenlediği bir basın toplantısı aracılığıyla çok ilginç bir rakam paylaştı: 1.8 milyar dolar. Bu Lineage'in bugüne kadar elde ettiği gelir. 1998'in Eylül ayında çıkmış olan oyun 2000'lerin ortalarında Batı'da da ciddi bir başarı elde etmişti, fakat burada unutulmasına rağmen, Asya'da popülaritesi hiç dinmemiş. Lineage 2 de, 1 de yoluna devam ederken, Lineage 3'ün bu senenin sonlarına doğru Beta'ya gireceğini de hatırlatalım. EverQuest Next'in de çıkmasıyla piyasada aynı anda üçer sürümü olan iki MMO mevcut olmuş olacak. Bu da ilginç bir detay olarak kalsın.

Bu oyun 1.8 milyar dolar kazandı der misiniz?
Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2020 02:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×