Call of Duty: Black Ops, Gamescom'da

Mahmut Saral
Mahmut Saral 17.08.2010 - 15:13
Treyarch iletişim sorumlusu doğruladı
Treyarch tarafından geliştirilen FPS oyunu Call of Duty: Black Ops, Gamescom fuarında da gösterilecek. Stüdyo iletişim sorumlusu Josh Olin, sorulan soru üzerine Call of Duty'nin Gamescom'da olacağını doğruladı, ama firmanın asıl beklediği fuar PAX.

Bilindiği gibi kısa süre önce Black Ops'un multiplayer oynanışını gösteren ilk video yayımlanmıştı. Daha fazla detay ve videonun ise, 1 Eylül'de geleceği belirtilmişti.

Call of Duty: Black Ops, 9 Kasım'da PC, PS3, X360 ve Wii platformları için raflarda olacak.

Call of Duty: Black Ops, Gamescom'da
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 21:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
Call of Duty: Black Ops, Gamescom'da

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×