Call of Duty: Black Ops PC'ye paralı server

Call of Duty: Black Ops PC'ye paralı server

Mahmut Saral
Mahmut Saral 13.09.2010 - 10:31
Dedicated istediniz, işte size dedicated
Activision ve Treyarch'dan yapılan açıklamaya göre GameServer.com, Black Ops'un PC versiyonunda dedicated server tedarikçisi olarak görev alacak.

Oyunun 9 Kasım'da çıkmasıyla birlikte otomatik olarak aktif olacak olan dedicated server özelliği, bu site üzerinden kullanılabilmesi için ücret talep edecek. Rütbeli server'larda 18 kişiye kadar destek veren hizmeti seçerseniz, aylık $14.95 ödemelisiniz. Rütbesiz server'larda 24 kişiye kadar oynamak isterseniz de $23.95 ödemelisiniz. Oyuncu başına fiyatlarda değişiklik olabiliyor. Ayrıca bir aydan fazla üyelik alırsanız da indirimler uygulanıyor. Detaylar için buraya bakabilirsiniz.

Biraz geriye gittiğimizde, Call of Duty multiplayer'ının paralı olabileceği konuşuluyordu hatırlarsanız. Sanırız akıllardaki fiyatlandırma sistemi, işte buymuş.

Call of Duty: Black Ops PC'ye paralı server
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.10.2020 06:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×