Call of Duty: Black Ops'a ilk eklenti geliyor

Call of Duty: Black Ops'a ilk eklenti geliyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 22.12.2010 - 09:16
Rekorlar kıran oyunun ilk eklentisi hakkında yeni bilgiler duyuruldu

Call of Duty®’nin yeni online saldırısına hazır olun. Call of Duty®: Black Ops First Strike oyun eklentisi 1 Ocak’ta, dünya çapında ilk olarak Xbox LIVE® üzerinden sunulacak. Call of Duty: Black Ops First Strike, Treyarch ve Activision Publishing, Inc.’in başarılı oyununun ilk indirilebilir içerik genişlemesi olacak.

Call of Duty: Black Ops hayranlarını, oyun üzerinde sürekli olarak yapılacak güncellemeler ve heyecan dolu yeni içeriklerle desteklemeye kararlı olduklarını belirten Treyarch Stüdyo Şefi Mark Lamia, “Dört yeni Black Ops çokluoyuncu haritası ve heyecan verici yeni Zombi haritasını içeren Call of Duty: Black Ops First Strike’ı hayranlarımıza sunmak için sabırsızlanıyoruz “ diye konuştu.

Call of Duty: Black Ops First Strike, Berlin Wall, Discovery, Stadium ve Kowloon isimlerinde dört yeni çokluoyuncu haritası ve Ascension isminde yeni Zombi haritası içeriyor.

Xbox LIVE, henüz Call of Duty: Black Ops çokluoyuncu deneyimini yaşamamış Silver Xbox LIVE üyeleri için 28-30 Ocak tarihleri arasında Çokluoyuncu Açılış etkinliği düzenleyecek.

Treyarch tarafından yaratılan ve Activision tarafından yayınlanan Call of Duty: Black Ops dünya çapında ilk beş gün içinde 650 milyon doların üzerinde hasılat elde ederek eğlence sektöründeki (sinema, kitap ve video oyun) satış rekorlarını alt üst etmişti.

Call of Duty hakkında haberler için www.callofduty.com/blackops adresini ziyaret edebilir veya @JD_2020 Twitter adresini takip edebilirsiniz.

-Basın Bülteni

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.10.2020 01:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×