Call of Duty Mobile zombi istilası geliyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 29.07.2021 - 14:42
Call of Duty: Mobile 6. Sezonu 29 Temmuz Perşembe günü başlıyor. Yaşayan Ölülerin Kuşatması oyun modu yepyeni tarzı ile oyunu istila etmeye geliyor.

Call of Duty Mobile zombi istilası ve kavurucu sıcakların geleceği 6.sezonu için tarih verildi. Hesaplaşma adını alan bu yeni sezon 29 Temmuz Perşembe günü, yani bugün itibari ile başlayacak ve oyuna Yaşayan Ölüler Kuşatması dahil birçok yenilik getirecek. Firmanın konuyla ilgili yaptığı açıklama ve yeni sezon detayları şu şekilde;

Call of Duty Mobile zombi istilası ve kavurucu sıcaklar geliyor

Oyuncular güneş kremlerini ve özel cephaneliklerini hazırlasınlar; çünkü oyunun yeni sezonu kavurucu sıcaklar ve yepyeni bir zombi modu ile geliyor. Oyun 6. Sezonu “Hesaplaşma” yeni savaş biletini, yeni karakterleri, silah şablonlarını ve iki yeni haritayı oyuncuların beğenisine sunuyor. Yeni sezonla birlikte 50 kademeli savaş biletiyle birlikte Rosa – İkili Ajan kostümü, yeni MX9 silahı, yeni skor serisi, oyuncu kartları, tılsımlar ve daha birçok yeni içerik oyuna ekleniyor.

Call of Duty Mobile zombi istilası geliyor

Zombi kitlerinizi ve ekipmanlarınızı da hazırlayın. Zombiler sınırlı bir süre için Call of Duty: Mobile’a geri dönüyor. Yenilenen “Yaşayan Ölülerin Kuşatması” etkinliğinde oyuncular kendilerini tüm ekipmanlarını ve kaynaklarını kullanmak zorunda olacakları, ardı arkası kesilmeyen bir zombi istilasının ortasında bulacaklar.

Yeni sezonla birlikte heyecanın tavan yapacağı bu yeni etkinlik 31 Temmuz'da başlayacak. Oyuncular takımlarıyla beraber 5 gün 5 gece boyunca ölümsüz zombilere karşı hayatta kalma mücadelesi verecek.

İzole edilmiş özel bir Battle Royale haritasında konuşlanacak oyuncular, gün boyunca mobil üsleri için ekipman ve malzeme toplayacaklar. Gece olduğunda ise mobil üsleri yok etmeye çalışan zombi akınlarına karşı hayatta kalma savaşı verecekler. Oyuncular her akında sayıları artan ve güçlenen zombilere karşı taretleri, özel silahları, savunma kulelerini ve tüm cephaneliklerini kullanacaklar. Oyuncular akınlara karşı hayatta kaldıkça “Shorty – Ether Makinesi” ve “Zombi Tank Dempsey” operatör görünümü gibi 25’ten fazla özel ödülleri de elde edebilecekler. Oyuncular ayrıca zombi akınlarına karşı mücadeleleri boyunca daha önceki zombi modlarından tanıdıkları bazı karakterlere de rastlayabilecekler.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.09.2021 05:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
Call of Duty Mobile zombi istilası geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×