Call of Duty: Mobile'ın Battle Royale haritası belli oldu

Furkan Güler
Furkan Güler 21.05.2019 - 10:42
Harita beklediğimizden daha büyük.

Geçtiğimiz haftalarda Activision'ın duyurduğu Call of Duty: Mobile, mobilde oyun oynayan oyuncuların oldukça dikkatini çekti. PC'de ve konsolda oynadığımız Call of Duty deneyimini mobil platforma taşıyacak olan yapımın Battle Royale temelli olacağı söyleniyor. Şimdi ise oyunun Battle Royale modunun haritası sızdı. Diğer Call of Duty oyunlarından farklı olarak TPS olarak oynanabilen oyunun Battle Royale modu, PUBG'ye karşı sağlam bir rakip olabilir. Ortaya çıkan Battle Royale haritası Nuketown, Crash, Sakura haritalarına benzemiyor.

Call of Duty: Mobile'ın Battle Royale haritası belli oldu

Call of Duty: Mobile'ın Battle Royale haritası belli oldu

Oyun için baştan bir harita tasarlayan geliştiriciler, haritanın gerçek hayatta Çin ile Kırgızistan arasında bir bölgede olduğunun altını çizdi. Oldukça fazla bölge bulunduran harita, beklediğimizden daha büyük de çıkabilir. Diğer bir yandan geliştiricilerin oyuna sonradan harita desteği sağlayıp, sağlamayacakları da merak ediliyor.

Bakalım Call of Duty: Mobile, PUBG ve Fortnite'ın adeta hükmettiği mobil Battle Royale pazarında nasıl bir başarı sağlayacak? PC ve konsol platformunda Blackout moduyla başarıya ulaşan Call of Duty'nin aynı performansı göstermesi bekleniyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.06.2022 16:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
Call of Duty: Mobile'ın Battle Royale haritası belli oldu

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×