Call of Duty: WWII çalındı

Call of Duty: WWII çalındı

Furkan Güler
Furkan Güler 19.10.2017 - 13:03
Oyunun başına bu da geldi.

2017'nin en çok beklenen FPS oyunlarından bir tanesi olan Call of Duty: World War 2'nun çıkış dönemine az bir zaman kala ilgi çekici bir olay yaşandı. Sony'nin CD, DVD ve Blu Ray disklerinin üretildiği Terre Haute'de bulunan Sony DADC fabrikasından Call of Duty: WWII'nun disklerinin çalındığı belirtiliyor. Çaldığı diskleri Ebay üzerinden 45 dolara satışa sunan hırsız, kısa süre içerisinde yakalandı. Hırsızı yakalayan polis, Call of Duty: WWII'nun yanında Madden 18 oyununu da çaldığını belirtti.

 Call of Duty: World War 2'nun hırsızı anında yakalandı

Son oyunlarında gelecek temasını işleyerek sevenlerini sıkan seri, köklerine dönerek tüm video oyunu severlerin dikkatini üzerine çekmeyi başardı. İkinci Dünya Savaşı'nın karanlık tarafını vurucu anlar ile sunması beklenen Call of Duty: WWII'dan oyuncuların beklentisi oldukça fazla. Geride bıraktığımız günlerde konsol ve PC betasının düzenlendiği oyunun geri dönüşlerinden geliştiriciler memnun kaldığını belirtmişti. Call of Duty'nin hızlı yapısını İkinci Dünya Savaşı'na entegre etmeyi başaran geliştiriciler, bakalım hikaye modunda nasıl bir çalışma ile karşımıza çıkacaklar?

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2021 10:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.10.2017 17:34
Oh olsun şerefsiz Activision'a. Kesinlikle daha beterlerini hakediyorlar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.10.2017 14:34
e yollayın nete oynayak snigleını :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.10.2017 13:26
Arkadaş biraz salakmış galiba Ebayde satmak ne demek lan,benim gibi bir garezin varsa koy torrente diyeceğimde Activisionın çatısı altında çalışan emekçi kardeşlerimize yazık...
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×