Call of Duty: WWII grafiksel olarak düşürüldü mü?

Call of Duty: WWII grafiksel olarak düşürüldü mü?

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 6.11.2017 - 10:49
Oyun ilk videosuna göre downgrade yemişe benziyor

Call of Duty WWII özellikle atmosfer ve grafiksel anlamda uzun süredir merak ettiğimiz bir oyundu. Bu uzun süreli bekleyişin ardından nihayet geçtiğimiz hafta, tam tarih vermek gerekirse 2 Kasım 2017'de kavuştuğumuz Call of Duty WWII'nin görsel gücü de oyunun en önemli noktalarından birisini oluşturuyor. Özellikle 2.Dünya Savaşı'na geri döndüğümüz için hem atmosfer hem de o dönemin atmosferi oyunun bu görsel gücü için de oldukça önemli bir yere sahip. Peki Call of Duty WWII'nun daha önce gösterilen demoları ile son sürümü arasında grafiksel bir fark var mı? İşte bu bağlamda oyun ile ilgili bir video ortaya çıktı. Bu videoda oyunun ilk duyuru videosu ile çıktıktan sonraki hali karşılaştırılmış.

Call of Duty WWII downgrade mi yedi?

Daha önce benzer videolarla da karşımıza çıkan Cycu1 isimli Youtube kullanıcısı oyunun ilk oynanış videosu ile son versiyonunu, yani çıktıktan sonraki halini karşılaştırmış. Son sürümü birebir ilk oynanış videosundaki sahneler ile karşılaştıran oyuncu, ortaya gayet güzel bir karşılaştırma videosu çıkarmış.

Videoya baktığımızda ise renk tonlamasında ve bazı atmosfer öğelerinde farklılıklar göze çarpıyor. Asıl dikkat çeken nokta ise hem görüş alanı hem de karakter detaylarında yapılan değişiklikler. Aşağıdan göz atabilir ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar 34
MK Okuru
MK Okuru 9.03.2021 04:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.11.2017 23:46
Özellikle bazısahnelerde ciddi grafik derinlik ve detay farkı var. Grafikleri kısmışlar belli ama yinede çok iyi. Grafikleri kısmalarının sebebi herkesin bilgisayarında onyayabilmesi aksi taktirde sadece o grafiklerle en güçlü sistemi olanlar oynayabilir orta seviye grafikleri düşürerek oynardı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.11.2017 19:35
Sevgili arkadaşlar,kenfi fikrimi söyleyecek olursam,grafik hiç düşmemiş.BENCE!.Yani. Soldaki resim kalitesiz evet. Ama 3D yani bazı mal arkadaşlarımıza göre grafiki çirkin ama soldaki resim 3D güzel sağdaki resimde bazı mallara göre grafiksiz ama baktığıma göre grafik 4D. Yani 2-side güzel :).......
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.11.2017 23:28
Sinema filmlerinde bile bir sürü hatalar oluyor. Buradaki haberi okuyuncaya kadar dikkatimi çekmedi. Grafikler optimasyon hataları olsa bile çok başarılı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
emc
emc 7.11.2017 13:26
ah Konsol ah...çalıştırmak için ne yapsınlar ?
MK Okuru
MK Okuru 7.11.2017 13:31
Sonunda mantıklı bir yorum görmek güzel sitede
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.11.2017 11:47
göze batarcasına olmamış
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×