Capcom, PlayStation 4'e hiç duyulmamış bir oyun geliştiriyor

Emre Günen
Emre Günen 26.11.2014 - 11:44
Yapımcılar, verdikleri röportajda merak uyandırıcı sözler sarf etti.
Capcom'un son zamanlarda, Resident Evil ve Deep Down üzerinde harıl harıl çalıştığını biliyorduk. Yeni nesil için de bazı projeleri olduğu kulaktan kulağa yayılıyordu ama firmadan net açıklama bir türlü çıkmıyordu. Sonunda sessizliğini bozan Capcom yetkilileri, Famitsu dergisine verdikleri bir röportajda, daha evvel hiç duyurulmamış, çok özel bir oyun için çalıştıklarını açıkladılar.

Capcom, PlayStation 4'e hiç duyulmamış bir oyun geliştiriyor
Capcom yetkililerinden Jun Takeuchi, yeni geliştirdikleri grafik motorunda büyük ilerleme kaydettiklerini ve PlayStation 4'te geliştirdikleri yeni oyunlarına da çok güvendiklerini söyledi. Yeni oyunları hakkında detaylı bilgi vermekten kaçınan Takeuchi, "Şu anda yapmakta olduğumuz oyuna ait görüntüleri bir görseniz gözlerinize inanamazsınız!" diye oldukça iddialı konuştu.

Deep Down, Resident Evil HD ve Resident Evil: Revelations 2'nin yanı sıra Street Fighter'ın yeni oyunu için de çalışan Capcom'un, ismini vermedikleri oyunun ne olduğu hala gizemini koruyor. Dedikodu kulislerinde ise bu gizli oyunun Onimusha'nın yeni bölümü olacağına dair bir söylenti var.
Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 16.10.2021 21:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
Capcom, PlayStation 4'e hiç duyulmamış bir oyun geliştiriyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×