Captain America: Super Soldier için yeni video

Emre Günen
Emre Günen 21.03.2011 - 14:31
Kaptan Amerika'ya yeni video
Sadece konsollar için geliştirilen ve ünlü çizgi roman kahramanı Kaptan Amerika'yı konu alan Captain America: Super Soldier oyunu için yeni bir video yayımlandı. Üçüncül kişi görünümünden oynanan aksiyon dolu bu oyunda bolca akrobatik hareket de yapacağız.

İkinci Dünya Savaşı döneminde geçecek olan Captain America: Super Soldier'da efsanevi düşmanara karşı amansız bir mücadele vereceğiz.


Captain America: Super Soldier, PlayStation 3 ve Xbox 360'ın yanı sıra Nintendo Wii, DS ve 3DS için de geliştiriliyor. Çıkış tarihi de 19 Temmuz 2011 olarak açıklandı.
Yorumlar 26
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 21:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
Captain America: Super Soldier için yeni video

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×