Captain Marvel için TV reklamları gelmeye devam ediyor!

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 11.02.2019 - 10:35
Yeni bir video daha yayınlandı

Marvel Sinematik Evren hayranlarının Avengers: Endgame öncesi gözünü çevirdiği Captain Marvel filmi için yeni bir televizyon reklamı daha yayınlandı. Carol Danvers'ın hikayesini anlatacak olan film için yayınlanan bu tanıtım videosunun daha önce yayınlanan fragmanların kısa bir özeti gibi olduğunu görüyoruz.  

Captain Marvel filminden yeni bir TV reklamı geldi

Marvel Sinematik Evreni'nin en güçlü karakterlerinden biri olan Captain Marvel'ın hikayesine odaklanacak filmde ayrıca karakterin ana seriye olan bağlantısını da görmeyi umuyoruz. Yani filmin büyük bir bölümü karakterin kendi hikayesine odaklansa da muhtemelen gizli sonlarda Avengers filmlerine olan bağlantısını görebiliriz. Filmde Brie Larson dışında Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Lashana Lynch, Gemma Chan, Algenis Perez Soto, Rune Temte, McKenna Grace, Annette Bening ve Jude Law gibi önemli oyuncular da bulunuyor.

8 Mart 2019'da gösterime girecek olan Captain Marvel filminin bu tv reklamına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.09.2021 05:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
Captain Marvel için TV reklamları gelmeye devam ediyor!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×