Captain Marvel'ın çekimleri Los Angeles'ta resmi olarak başladı

Captain Marvel'ın çekimleri Los Angeles'ta resmi olarak başladı

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 28.03.2018 - 14:10
Film prodüksiyon aşamasında.Captain

Marvel'ın en yeni kadın kahramanı Captain Marvel'ın çekimleri resmi olarak başladı. Los Angeles, Kaliforniya'da başlayan çekimler, şimdilik Los Angeles'da devam etse de ilerleyen zamanlarda Louisiana, Baton Rouge ve New Orleans'da devam edecek. Filmin kadrosunda Brie Larson, Samuel L. Jackson, Djimon Hounsou, Lee Pace, Lashana Lynch, Gemma Chan, Algenis Perez Soto, Rune Temte, McKenna Grace, Clark Gregg ve Jude Law bulunuyor. Captain Marvel, 8 Mart 2019'da vizyona girecek.

Captain Marvel'ın çekimleri resmi olarak başladı

Captain Marvel'ın çekimleri Los Angeles'ta resmi olarak başladı

Marvel kimdir?

Carol Danvers on sekiz yaşındayken Amerika Hava Kuvvetlerine katılmış genç bir pilottur. Babasının baskısına karşı gelerek orduya yazılan Carol'ın en büyük hayali gökyüzünde özgürce dolaşabilmektir . Hayalini gerçekleştiren Carol , sonrasında NASA'nın bir projesine katılır. Carol Danvers bir kaza sonunda uzaylı Kree ırkı tarafından yapılan bir makinenin bilinmeyen enerjisinin etkisi altında kaldı. Bu makineden yayılan radyasyon onun genetik yapısını değiştirerek insanüstü güçler verdi. Bunlar uçabilme ve üstün bir önsezi olan yedinci duygudur. Kendisine Miss Marvel adını vererek süper kahramanlar arasına katıldı.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2021 18:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×