Captain Marvel'ın yıldızına göre yarın internet yıkılacak!

Furkan Güler
Furkan Güler 5.09.2018 - 14:28
Heybetini gizli tut yiğidim, duruşun Thanos'u korkutuyor.

Avengers: Infinity War filminin son sahnesinde gördüğümüz Captain Marvel (sadece logosunu) hakkında yeni bir haber daha paylaşıldı. Filmde Captain Marvel'ı canlandıran Brie Larson, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda Entertainment Weekly dergisine "Yarın interneti yıkalım mı?" yazdı.

Captain Marvel fragmanı yarın yayınlanacak

Yarın Captain Marvel'la alakalı neler olacağını bilmiyoruz ancak çok büyük ihtimalle Marvel yetkilileri, filmin ilk fragmanı yayınlayacaktır. Daha öncesinde sızdırılan Avengers 4 bilgilerinin içinde filmde Hawkeye'ın olduğu ve onun yanında sızdırılan konsept görsellerinde Carol Denvers (Captain Marvel) ve Nick Fury gözüküyordu. Muhtemelen Captain Marvel filminde Carol Denvers'la beraber bolca Nick Fury karakterini göreceğiz.

Kree ırkına karşı savaş edecek olan Captain Marvel'ın filminde ayrıca Guardians of the Galaxy filminde karşımıza çıkan Ronan karakterini de göreceğiz. Tabi Philip Coulson'ı da unutmayalım. Avengers filminde ayrılan fakat Agents of S.H.I.E.L.D. dizisinde önemli bir rolü olan Coulson, Captain Marvel filminde de rol alacak.

Avengers 4'e bağlanacak olan filmde Captain Marvel'ın, Thanos ile arasında geçecek olan savaş da merak edilen unsurlar arasında bulunuyor.

Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 17.09.2021 15:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.03.2019 11:17
İnternete ne zaman çıkar
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.09.2018 11:56
Iyi yarın interneti yıkalım diyemi 1 maç gün oluyor ve sonraki günde de ilk resmi fotoğraf yayınlandı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.09.2018 12:49
Bence bu kadın olmadı hiç, daha iyi biri bulunabilirdi ve cosplay gibi duruyor.
MK Okuru
MK Okuru 7.09.2018 10:45
Nekadar boş bi yorum
Kalan Karakter : 300 Gönder
grsl
grsl 6.09.2018 11:07
onu bunu geçin adam warlock önemli filmde nasıl bir şekilde göreceğiz bu merak konusu tabiki çizgi romana sadık kalırlarsa
MK Okuru
MK Okuru 7.09.2018 10:25
Adam Warlock yüksek ihtimalle Guardians of the Galaxy 3'te görünecek şu altından olan ırktan kraliçeyi gördüğümüz post-credit sahnesinde kraliçenin yarattığı yaratığın ismi "Adam" dı hatırlarsanız
MK Okuru
MK Okuru 6.09.2018 12:11
Adam warlock bu filmde yok ama. Kaldıki Avengers 4 e öyle paldır küldür de sokmazlar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.09.2018 23:28
Muhtemelen filmde captain marvel ve nick fury i göreceğiz. Şu şumleden filmin konusunu geçiceği dönemi hiç bilmediğiniz çok belli oluyor. Merlin filmin konusu 90 larda geçiyor zaten ve filmde nick fury ve carol danvers başrol. :()

--------------------------

Karakterin filmde yer alacağını biliyoruz, çok önceden açıklanmıştı zaten. Burada muhtemelen filmde bol bol gözükecek anlamında söyledik :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
Captain Marvel'ın yıldızına göre yarın internet yıkılacak!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×