Banner Resmi

Carmack: Doom 4, Rage'den önce çıkabilir

Mahmut Saral
Mahmut Saral 13.08.2010 - 01:32
id Software'dan Doom 4 hakkında sürpriz açıklama
id Software'ın teknoloji gurusu John Carmack, Resmi Playstation İngiltere Dergisi'ne konuştu. Bilindiği gibi firmanın şu an Rage ve Doom 4 olmak üzere iki önemli projesi var. Dergiden sorulan bir soru üzerine Carmack, Doom 4'ün Rage'den önce çıkabileceğini umduklarını dile getirdi. Zira Doom'un geliştirici ekibi fazlasıyla ivme kazanmış ve çok hızlı çalışıyormuş. Kısacası Doom 4'ü Rage kadar beklemeyeceğiz. Yine de Carmack, fazla detay vermekten kaçınıyor. Sanırız Quakecon'da Doom 4 ile ilgili daha fazla bilgi alacağız.

Carmack: Doom 4, Rage'den önce çıkabilir
id Software'ın kreatif direktörü Tim Willits, Rage'in 2011 yılında çıkacağını söylemişti. Eğer Doom 4, Rage'den daha erken çıkacaksa, fazla bir zamanı kalmamış demektir. Biz yine de tedbiri elden bırakmayıp, çıkış tarihiyle ilgili yapılacak açıklamayı bekleyelim.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 17.01.2022 07:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
Carmack: Doom 4, Rage'den önce çıkabilir

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×