Castlevania: Lords of Shadow'un demosu bugün

Arda Gündüz
Arda Gündüz 22.09.2010 - 14:02
Gölgeler yükseliyor
MercurySteam ve Kojima Productions tarafından geliştirilen aksiyon macera oyunu Castlevania: Lords of Shadow için bugünün sonunda bir demo yayımlanacak. Bu demo, sadece PSN+ kullanıcılarına özel olacak. Tüm PSN kullanıcılarının bu demoyu oynayabilmesi için ise, çarşamba gününü beklemesi gerekecek. X360 platformu hakkında bir açıklama yok, ancak ne karar çıkacağı da merakla bekleniyor.

Castlevania: Lords of Shadow, X360 ve PS3 platformları için 5 Ekim'de Kuzey Amerika'da, 7 Ekim'de de Avrupa'da raflarda olacak.

Castlevania: Lords of Shadow'un demosu bugün
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 04:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
Castlevania: Lords of Shadow'un demosu bugün

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×