1/11

CatWoman

Emre Ede
Emre Ede 3.06.2010 - 12:31
Tam Çözüm: Hadi kediyi uçuralım.

1. Bölüm: Jewelery Store 

Yapılması Gereken Hareketler

4 Wild Cat Moves
2 Scaredy Cat Moves
2 Alley Cat Moves
1 Pussycat Moves

Uzun bir açılış sahnesinden sonra mücevherat dükkanının balkonunda oyuna başlıyoruz. Bu bölüm aslında temel hareketleri öğreneceğimiz bir bölüm. Basit rakiplerle kapışıp tırmanma gibi basit hareketleri yapıyoruz. Aynı zamanda bu bölümde kırbacımızı ikinci kontrol noktasına (checkpoint) kadar kullanamayacağız.

İlk olarak balkondaki adamı camdan tekmeleyerek aşağı düşürüyoruz. Akabinde biz de aşağı inip ilk rakibimizle yüzleşeceğiz. Adamı kabine doğru tekmeleyin. Kendiliğinden içeri girer. Hemen ikinci adamla yüzleşmek için ilerleyin. Başka bir rakip size yukardan ateş etmeye başlayacaktır. O yüzden sürekli hareket halinde olmaya özen gösterin. Aşağıdaki adam tek vuruşta kabine girmek için çok uzakta. Bu yüzden ikinci vuruşu da yapıp onu içeri sokun. Bir adamla daha yüzleşeceksiniz ama polis geliyor. Sinematik görüntüden sonra Bling’i alın ve dükkanın arka köşesine doğru ilerleyin. Kapıdaki adamı tekmeleyip arka odaya geçin. 

Kontrol Noktası:

Kapının karşısındaki duvara tırmanın ve tel örgülere çıkın. Telden sola doğru ilerleyin ve küçük hole doğru kendinizi bırakın. Kapıdan çıkın. 

Kontrol Noktası:

Bahçede iki polisle kapışmanız gerek. Amacınız onları çöp kutularına doğru devirmek. İki duvarın arasındaki çöp kutusu kaçış noktanız. Polislerin birini oraya tıktığınızda kapağı kapanıyor. Böylece oranın üstüne tırmanıp devam edebilirsiniz. 

Bu bölümdeki en rahat dövüş sahnelerinden biri, iki polisle olan dövüş. O yüzden Pussycat, Wild Cat, Scaredy Cat hareketlerini çalışabilirsiniz. İşinizi bitirdiğinizde kaçış nokatnızdan yukarı çıkın. Köşeye doğru ilerleyin ve köşenin yanındaki duvara tırmanın. Polis size ateş etmeye başlayacaktır. Hareket halinde kalın. Eğer bir Bling daha istiyorsanız duvarı bırakın ve bir cumbaya doğru ilerleyin. Cumbanın arka tarafındaki duvara tırmanın ve Bling’i kendinize doğru çekin.

Neyse, eğer bölümü hemen bitirmek istiyorsanız, çöp kutusundan çıkın, ilerleyin ve duvara tırmanabildiğiniz kadar tırmanın. Daha sonra karşı duvara zıplayın. Tepeye ulaşana kadar zıplaya zıplaya devam edin. Solunuzdaki ağaç köprüden geçin ve bölümü bitirin. 

Eğer Alleycat bonusları ve bir Bling daha istiyorsanız, tepeye ulaştıktan sonra sağa doğru ilerleyin ve bir duvara daha tırmanın. Parıldayan mor kabloya doğru zıplayarak ilerleyin. Bir sonraki kabloya atlayın ve küçük bir platform üstüne inin. Bling hemen tepenizde sizi bekliyor. Geri dönün ve tahta köprüden geçip bölümü bitirin. 

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×