CD Projekt RED E3'te bir rol yapma oyunu sunmaya hazırlanıyor

CD Projekt RED E3'te bir rol yapma oyunu sunmaya hazırlanıyor

Hürkan Çalışkan
Hürkan Çalışkan 30.04.2018 - 16:27
Cyberpunk 2077 hayranlarını sevindirecek haber gelebilir.

E3 planlarına göre geliştirici CD Projekt RED, bir rol yapma oyunu tanıtmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde, geliştirici şirketin E3 etkinliğinde yeni bir RPG oyunu tanıtacağı söylentileri dolaşıyordu. Söylenti Cyberpunk 2077 ve CD Projekt RED hayranlarını oldukça heyecanlandırmıştı. Hayranların heyecanı boşa değil, çünkü resmi E3 programına göre CD Projekt RED, günümüz platformları için gerçekten bir rol yapma oyunu sunmaya hazırlanıyor.

Cyberpunk 2077 sonunda geliyor mu?

E3 programında oyunun ismi açıklanmasa da, sunulacak RPG oyununun yüksek olasılıkla Cyberpunk 2077 olacağını söyleyebiliriz. Daha önce, Ocak ayında yapılan büyük bir etkinlikte oyun ile ilgili bir fragman geleceği söylentileri dolaşıyordu. Bildiğiniz gibi CD Projekt RED, Cyberpunk 2077 hakkında bilgi vermekten kaçınıyor. Oyun ile ilgili edinilen çok az bilgi ve yıllar önce gösterilen bir fragmandan dışında kayda değer bir veri bulunmuyor. Ancak oyunda üçüncü ve birinci şahıs perspektiflerinin yer alacağı, herhangi bir mikro işlem olmayacağı ve oyunun Witcher 3 benzeri genişlemelere sahip olacağı belirtiliyor.

E3 2018 etkinlikleri ise 12 Haziran’da başlıyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.01.2021 19:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×