Cemu, Wii U emülatörü ilerleme kaydediyor!

İsmet Ergül
İsmet Ergül 21.01.2016 - 16:14
Wii U oyunlarını oynamak ister misiniz?
Halen emülatörler, konsol sahibi olmayan oyuncuların  oynayamadıkları serileri PC üzerinden oynama imkanını sunuyor. Her ne kadar çoğu emülatör stabil olmayıp, performans açısından başarısız olsa da, geliştirici ekipler tasarladıkları emülatörler üzerinde bir hayli uğraşıyorlar. Nintendo'nun piyasaya sürdüğü en son konsol olan Nintendo Wii U'nun emülatörü de benzer bir geliştirici ekip tarafından tasarlanıyor. Emülatör heniz alfa sürecinde olsa da, geliştirici ekip projenin gidişatından bir hayli memnun.

Ekim 2015'deki çıkışından beri alfa sürecinde olan emülatör ile Super Mario Maker'ı oynayabiliyoruz. En güncel sürümü olan 1.3.0 ile Super Mario Maker'ı çalıştırabilen Cemu, Wii U'ya sahip diğer AAA oyunları da çalıştırabiliyor. Her ne kadar ufak tefek takılmalar ve lag sorunları olsa da, önümüzdeki aylarda bu sorunların giderilmesi planlanıyor.

Öte yandan, Cemu'nun AAA oyunları sorunsuz çalıştırması için daha fazla geliştirilmesi gerekiyor, ancak emülatörün geliştirici ekibi projeden bir hayli ümitli. Emülatörün optimize edilmesiyle birlikte PC'nin sahip olduğu donanıma göre bir oynanış sunması beklenen olan Cemu'nun AAA oyunları çalıştıracağının da altı çiziliyor.
Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 29.01.2022 10:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.01.2016 20:49
Arkadaşlar bana emulator link ve mario maker yada mario kart 8 tarzı oyunların linkini vereblir misiniz? ya da internette şuanlık var mı ve yoksa bu adamlar nasıl yapıoyr?
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2016 21:53
decrypt edilmi imajı nereden bulabilirim peki?
MK Okuru
MK Okuru 22.01.2016 19:10
Oyunu imaj olarak indirmen oyunu orjinal alman yolunda engel değil tabi. Oyunu orjinal alıp daha sonra decrypt edilmiş imajını indirip oynayabilirsin. Her insan CD'den decrypt etmeyi beceremeyebilir.
MK Okuru
MK Okuru 21.01.2016 21:58
oyunu orjinal alıyorlar. Nette varmı bilmiyorum ama yüzde 90 olanlar da sahtedir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.01.2016 16:55
Merakla bekliyoruz gelişmelerden bizi haberdar edin lütfen.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Cemu, Wii U emülatörü ilerleme kaydediyor!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×