Cevat Yerli, Homefront 2 için iddialı konuştu!

Mahmut Saral
Mahmut Saral 27.09.2011 - 14:50
Crytek, Homefront 2 için çok ciddi
Homefront 2 hakkında Crytek kendine çok güveniyor. Firmanın başkanı Cevat Yerli, Homefront 2'nin şimdiye kadar yaptıkları en iyi oyun olacağını belirtirken, bu oyunun kendi kulvarında kalacağını da ekliyor. Yani Crytek Homefront'u yapıyor diye Crysis'den bu oyuna katkılar yapacak diye bir kural yok. Crysis, Crysis olarak kalmaya, Homefront da, Homefront olarak kalmaya devam edecek, her iki evrenin de birbirine bir etkisi olmayacak sizin anlayacağınız.

Homefront 2, 2014 yılında PC ve konsollar için satışa sunulacak.

Cevat Yerli, Homefront 2 için iddialı konuştu!
Yorumlar 34
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 18:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
Cevat Yerli, Homefront 2 için iddialı konuştu!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×