Charlie And The Chocolate dünyasına giriş yapmaya ne dersiniz?

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Charlie And The Chocolate dünyasına giriş yapmaya ne dersiniz?
Aral İthalat'tan

Charlie And The Chocolate dünyasına giriş yapmaya ne dersiniz? Yeni maceraları yeni dünyaları sizinle buluşturan Aral İthalat, yeni bir klasiği daha size getiriyor... Willy Wonka’nın ünlü çikolata fabrikasının sihirli dünyasına adım atın. Tim Burton’ın yönettiği Warner Bros.’un yapımcılığını üstlendiği filmin ve klasikleşmiş Roald Dahl’ın kitabının uyarlamasıdır. Bu yeni video oyunu, oyuncuya fabrikanın derinliklerini keşfetme ve hikayedeki Charlie Bucket olarak oyunu oynama fırsatı sunuyor. ‘’Altın Bilet’’i bulun ve diğer çocuklarla beraber, içine kapanık ve garipliğiyle ün salmış, fabrikanın sahibi ve ünlü çikolata ustası Willy Wonka’nın rehberliğinde çikolata fabrikasında unutamayacağınız bir tura çıkın. Filmde olmayan ancak kitapta yer alan fantastik maceralara ve fabrikadaki sıradışı yerlere gitmeye hazır mısınız? Diğer obur ve şımarık çocukların fabrikada nasıl terör estirip, nasıl herşeyi birbirine kattıklarına şahitlik edin. Böylece Charlie olarak, fabrikayı onların zararlarından korumak için şaşırtıcı bilmeceleri çözün ve fabrikadaki düzeni yeniden kurarak Willy Wonka’nın saygısını ve hiç beklemediğiniz bir oyunu kazanabilirsiniz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.07.2021 03:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
Charlie And The Chocolate dünyasına giriş yapmaya ne dersiniz?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×