Chris Hemsworth, Siyah Giyen Adamlar kadrosuna katılıyor

Chris Hemsworth, Siyah Giyen Adamlar kadrosuna katılıyor

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 1.03.2018 - 11:45
Thor, Men in Black kadrosunda.

Marvel Sinematik Evreni'nde Thor karakteri ile özdeşleşen Avustralyalı ünlü aktör Chris Hemsworth, Men in Black (Siyah Giyen Adamlar) kadrosuna katıldı. Sony Pictures ve Amblin'in ortak projesi olan Men in Black, seriden farklı olan bir yan hikaye olacak. Filmin yönetmenlik koltuğuna da en son 8. Hızlı ve Öfkeli filmi The Fate of the Furious’a imza atan F. Gary Gray getiriliyor. Ayrıca, maalesef İlk üçlemenin başrolleri Will Smith ve Tommy Lee Jones projede yer almayacak.

Chris Hemsworth, Men in Black kadrosuna katıldı

Filmin senaryosu Iron Man ve Transformers: The Last Knight'ın yazarı Art Marcum ve Matt Holloway tarafından yazılacak. Deadline'ın belirttiği üzere ikili çoktan " Siyah giyen bir gizli ekibin, dünyayı uzaylılardan korumak için görevlendirdiği ikilinin dünya çapındaki bir tehlikeyi önlemeye çalışması" gibi bir senaryo hazırlamış. Yeni filmin Jump Street ile ilgisi olmadığı onaylansa da böyle bir film çalışması hala mevcut. MIB 23 isimli filmin yönetmenliğini ise James Bobin üstlenecek. Men in Black'in ilk spin-off filmi 14 Haziran 2019'da vizyona girecek.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.10.2020 02:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×