Christian Bale az kalsın Han Solo filminde oynayacakmış

Christian Bale az kalsın Han Solo filminde oynayacakmış

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 3.01.2018 - 16:35
Han Solo'nun akıl hocası Batman.

Han Solo ve en sevilen Dark Knight'ı karşı karşıya görmek ne kadar güzel olurdu değil mi? Az kalsın bu gerçek oluyormuş. En azından Christian Bale'in dediğine göre. Christopher Nolan'ın Dark Knight üçlemesinde Batman / Bruce Wayne karakterine hayat veren Christian Bale, Happy Sad Confused podcastine katıldı ve Disney'in Mayıs ayında vizyona girecek olan Solo: A Star Wars Story'de az kalsın alacağı rolden bahsetti.

Christian Bale, az kalsın Han Solo filminde rol alacakmış

"Evet, gerçekten cazip bir teklifti. Sadece bu filmleri çocukluğumdan beri sevmemden değil, aynı zamanda Empire of the Sun'dan beri Kathleen Kennedy ve Frank Marshall ile olan arkadaşlığım da bu rolü cazip kıldı." Collider'a göre Bale, Han Solo'nun akıl hocası rolünde olacaktı ancak sonuç olarak bu görev Woody Harrelson'a gitti. Şimdilik bu fırsatı tepen Christian Bale, gelecekte bir Star Wars yapımında rol almayı çok istiyor. " Star Wars'un büyük bir hayranıyım. Evimde hala Millennium Falcon ve AT-AT'lerim duruyor. Kızım da büyük bir Darh Vader hayranı." açıklamasında bulunan Christian Bale'i bakalım gelecekte bir Star Wars filminde görebilecek miyiz?

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 23.10.2020 02:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.01.2018 22:40
Benicio del Toro'yu da oynattılar ama ne oldu ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×