Christian Bale Musa rolünde karşımıza çıkacak

Christian Bale Musa rolünde karşımıza çıkacak

Ceyda Doğan
Ceyda Doğan 18.08.2013 - 01:40
Equilibrium'dan sonra Exodus
American Psycho, The Prestige, Equilibriu, The Dark Knight ve The Dark Knight Rises gibi filmlerin yıldızı Christian Bale, yepyeni bir role soyunuyor. 2014 yılında vizyona girmesi beklenen "Exodus" filmiyle, Musa rolünü canlandıracak olan isim Christian Bale olarak belirlendi. Ünlü İngiliz aktör, yönetmenliğini Ridley Scott'un yapacağı filmde, başrol oyuncusu olacak. Eylül ayında başlanacak olan filmin, İspanya, İngiltere ve Fas'ta çekilmesi bekleniyor.

Henüz net bir bilgi paylaşılmasa bile, filmin bir diğer başrol karakteri Mısır hükümdarı Ramses için Joel Edgerton ile görüşmelere başlandığı bildirildi. Ayrıca hatırlatmak gerek, aynı isim Nuh için de çekmişti. Christian Bale’in ismi, Darren Aronofsky’nin yine 2014 yılında gösterime girecek projesi “Nuh” için de konuşulmuş fakat başrol için ünlü aktör Russell Crowe ile anlaşma sağlanmıştı.

Yorumlar 41
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2021 01:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×