Christopher Nolan bilim kurgu çekecek!

Mert Günhan
Mert Günhan 10.01.2013 - 15:23
Efsanevi yönetmenin gözü galaksilerde
Memento, Dark Knight, Inception gibi destansı filmlerin yönetmeni Christopher Nolan gözünü yıldızlara dikmiş durumda. Kardeşi Jonathan Nolan'ın yazdığı; zaman yolculuklarını ve alternatif gerçeklikleri konu alacak "Interstellar" isimli bilimkurguyu yönetecek olan Nolan, bu iş için daha önce seçilen Steven Spielberg'ün yerini dolduracak.

California Institute of Technology kadrosunda yer alan ünlü fizikçi Kip Thorne'un teorileri üzerine kurulacak film, oldukça kompleks ve bol katmanlı olarak nitelendiriliyor. Interstellar bir Solucan Deliğini kullanarak yolculuk eden uzay kaşiflerini konu alacak.

Guillermo del Toro'nun yönettiği insanlığı korumak için savaşan dev robotların konu alındığı Pacific Rim ile birlikte bilimkurgu konusunda oldukça güzel bir dönem bizleri bekliyor.

Christopher Nolan bilim kurgu çekecek!
Yorumlar 43
MK Okuru
MK Okuru 21.05.2022 08:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
Christopher Nolan bilim kurgu çekecek!

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×